Herb
Prokuratura Okręgowa w Sieradzu

Obejmuje swą właściwością terytorialną powiaty:
łaski, pajęczański, poddębicki, sieradzki, wieluński, wieruszowski, zduńskowolski.

Oferty pracy

Zgodnie z zarządzeniem nr 60/2018 Prokuratora Okręgowego w Sieradzu z dnia 12 października 2018 roku w sprawie przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji pracowników w Prokuraturze Okręgowej w Sieradzu oraz jednostkach podległych informujemy, że nie przyjmujemy dokumentów aplikacyjnych kandydatów do pracy bez ogłoszonego konkursu na wolne stanowisko. Wszystkie dokumenty przesłane pocztą lub w sposób elektroniczny zostaną usunięte (zniszczone), zaś oryginały lub urzędowo poświadczone odpisy dokumentów zwrócone do adresata.


Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 


Komunikat w sprawie konkursu na staż urzędniczy na stanowisko księgowa/y z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego, wyniki trzeciego etapu  (29.11.2019).

pobierz plik

Komunikat w sprawie konkursu na staż urzędniczy na stanowisko księgowa/y z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego, etap III (21.11.2019).

pobierz plik

Komunikat w sprawie konkursu na staż urzędniczy na stanowisko księgowa/y z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego, etap II (08.11.2019).

pobierz plik

Ogłoszenie Prokuratora Okręgowego w Sieradzu w sprawie konkursu na stanowisko księgowa/księgowy z obowiązkiem odbycia stażu urzędniczego (16.10.2019).

pobierz plik